Choď na obsah Choď na menu
 


Čo možno neviete??

29. 12. 2009

Čo možno neviete??
*seriál vznikol na motívy úspešnej knihy Bruca W. Camerona 8 jednoduchých pravidiel na randenie s mojou tínedžerskou dcérou: a iné tipy od obliehaného otca (niežeby niektoré z nich fungovali). Podobne ako kniha i seriál režírovaný Gilom Jungerom (Desať vecí, ktoré na tebe nenávidím) a produkovaný Tomom Shadyacom (Klamár, klamár; Zamilovaný profesor) sa v USA okamžite po uvedení stal hitom.

*V priemere 14,9 miliónov divákov pravidelne sledovalo Johna Rittera ako Paula Hennessyho a držalo mu palce v súboji s tínedžerskými maniermi jeho dcér - až do náhlej smrti tohto obľúbeného amerického komika. Zomrel 11. septembra 2003 v tej istej nemocnici, v ktorej sa narodil, na následky infarktu, ktorý utrpel práve na pľaci pri nakrúcaní 8 jednoduchých pravidiel... - v deň piatych narodenín jeho dcérky Stelly, deň pred narodeninami jeho druhej manželky Amy Yasbeck (zamilovali sa do seba pri nakrúcaní filmu Ten chlapec je postrach 2 - spoznali sa o desať rokov skôr pri nakrúcaní jednej z epizód obľúbeného sitcomu Šou Billa Cosbyho), šesť dní pred jeho päťdesiatymi piatymi narodeninami a sedem dní pred štvrtým výročím jeho druhej svadby.

*Z prvého manželstva s herečkou Nancy Morgan, ktoré trvalo 19 rokov, po ňom zostali tri dospelé deti: synovia Tyler a Jason (takisto herec) a dcéra Carly.

*I keď to nebolo ľahké, tvorcovia i producentka Tracy Gamble sa nakoniec kvôli prosbám divákov rozhodli v nakrúcaní pokračovať i po smrti hlavného hrdinu - s veľkým úspechom: neuveriteľných 20,5 miliónov divákov v USA sledovalo Goodbye 1/2, prvú epizódu bez Johna Rittera. Toho v novej sérii aspoň čiastočne v úlohe mužskej hlavy rodiny suplujú nové postavy - starý otec Jim (James Garner) a synovec C.J. (David Spade).

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.