Choď na obsah Choď na menu
 


obsah a herci

29. 12. 2009

OBSAH

Boli také milé a sladké, keď boli ešte malé... Ale odkedy sa pôvabné žabky Bridget (Kaley Cuoco) a Kerry (Amy Davidson) zmenili na hormónmi riadené, nevypočítateľné tínedžerky, privádzajú svojho otca, športového novinára a spisovateľa Paula Hennessyho (John Ritter), na pokraj šialenstva! Byť otcom (a najmä dospievajúcich detí ženského pohlavia) skrátka nie je med lízať. A už vôbec nie vtedy, keď sa vaša nežnejšia polovička po rokoch rozhodne vrátiť späť do práce, ako Paulova žena Cate (Katey Sagal), a vaše drahé dcéry si neustále idú po krku! Kým Bridget celú svoju pozornosť venuje dokonalému zladeniu svojej garderóby, telefonovaniu a pestovaniu imidžu, Kerry radšej organizuje zbierky na záchranu osirelých šteniatok... Najväčšie nebezpečenstvo však podľa Paula predstavujú chlapci, ktorý obliehajú dom a túžia po rande s jeho „dievčatkami“. Ten, komu bude jedného dňa láskavo dovolené randiť s jeho dcérami, sa musí riadiť prísnymi pravidlami: miestom rande nemôže byť žiadne nedostatočne osvetlené miesto a rozhodne sa nemôžu pokúšať o bozkávanie či nebodaj obchytkávanie. Je teda úplne jasné, že sa Bridget i Kerry všetkými možnými i nemožnými spôsobmi pokúšajú toto „rodinné desatoro“ obísť. Jedinou „mužnou“ oporou je Paulovi benjamínok rodiny, syn Rory (Martin Spanjers). Lenže na druhej strane práve Roryho záľuba v jedovatých tvoroch je pomyselnou korunou rodinného chaosu...HERCI

Paul Hennessy (John Ritter)

Sám sa považuje za pokojného, chápavého človeka. A aj ním je - ale len do chvíle, keď pubertálni mladíci pozvú jeho dcéry do kina, na párty, na zmrzlinu či kdekoľvek, aby ich zbalili (podľa Paula rovno zviedli). Vtedy je podľa neho najvyšší čas na nástup otcovskej autority (a ten je vzhľadom na vek jeho dcér takmer nepretržite)...Cate Hennessyová (Katey Sagal)

Napriek tomu, že je to v podstate veľmi pohodová žena, občas dokáže poriadne rezolútne zakročiť, ak si to situácia vyžaduje (najmä však vtedy, ak treba jej manžela pribrzdiť v „tvorivom zápale“ - horlivom vychovávaní spoločných potomkov).
Bridget Erin Hennessyová (Kaley Cuoco)

Je krásna a sladká. Podľa jej otca je jediným nešťastím, že si to všimli i chlapci - a Bridget to vie dokonale využiť... Ako pravá tínedžerka miluje telefonovanie, dbá na módne oblečenie a robí všetko pre to, aby si našla priateľa.

Kerry Hennessyová (Amy Davidson)

Krehká, pôvabná a veľmi inteligentná dievčina, ktorá svoje okolie vždy vie nejako prekvapiť. Na rozdiel od svojej sestry má iné, sofitikovanejšie záujmy (ochrana zvierat a pod.).  Ale v hlboko v nej sa skrýva aj zlé dievča, ktoré však nedáva tak veľmi najavo ako jej sestra.Rory Joseph Hennessy (Martin Spanjers)

Otec ho vždy považoval za jediného spojenca v rodine s prevahou žien. Je preto pochopiteľné, že Bridget a Kerry dávajú i jemu poriadne zabrať... A možno tak trochu i kvôli jeho čudáckej vášni: jedovatým tvorom...

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.