Choď na obsah Choď na menu
 


Filmy a seriály

29. 12. 2009

Gólová výmena

Sestry Ema a Sam si vymieňali svoje tajomstvá, oblečenie a teraz dokonca aj miesta. Zatiaľ čo divoká Sam je výborná futbalistka, uhladená Ema dáva prednosť móde a randenia. A tak, keď sa na futbalovom turnaji ocitne v nevyrovnaných tímoch, predvedú skvelé kúsky, aby si vymenili miesta a prekabátili ligu. Do hry totiž patria chytré plány, neuveriteľné výmeny a neustále vzrušení. Keď však na ihrisku i mimo neho vypukne chaos, Mary-Kate a Ashley sa dajú dohromady pre úplne nové dobrodružstvá.
 
 

Sestry v Londýne

Americká stredoškoláčka Chloe Lawrenceová nemôže uveriť svojmu šťastiu, keď sa dozvie, že tím, ktorého je členkou, sa stal víťazom národnej diskusnej súťaže a pocestuje do Európy, kde sa v Londýne koná medzinárodná súťaž, postavená na modeli simulujúcom Organizáciu spojených národov. Jej nadšenie však pokazí zistenie, že jej bláznivá sestra, dvojča Riley sa prihlásila ako náhradníčka za chorého člena amerického tímu. A neurobila to pravdaže z túžby predviesť v súťaži svoje schopnosti a znalosti, ale pre spolužiaka Briana Connorsa, ktorého tajne obdivuje, ale on si ju vôbec nevšíma. Aj Chloe musí v Londýne bojovať s láskou, keď sa zoznámi s kolegom zo súperovho tímu, Jamesom Browningom, ktorého otec je pravým a nefalšovaným britským lordom. Súťaživá Chloe síce nechce dovoliť, aby láska zasahovala do boja o víťazstvo, ale ona, ako sa zdá, má iné plány. Láska a boj o víťazstvo v súťaži, pochopiteľne, nie sú tým jediným, čo dvojčatá a ich spolužiakov v Londýne čaká. Stihnú si tiež pozrieť pamiatky, nakupovať a dokonca sa učiť hrať pólo. Naučia sa však aj niekoľko dôležitých vecí o zodpovednosti a umení kompromisu ako ceste k víťazstvu.
 
 
 

Sestry na Bahamách

Mary-Kate a Ashley tráví s rodiči zimní prázdniny v luxusním hotelu na Bahamách. Nemohou proto jet se svými kamarády na školní výlet na Havaj. A tak se obě rozhodnou vytěžit z nastalé situace co nejvíc: pořádně to rozjedou a prožijí obrovskou lásku! Uprostřed jachet, soukromých letadel, surfařů, potápěčů, motorových člunů, ježdění na koních a procházek při měsíčku narazí obě dívky na tajemný starožitný prsten. Užijí si tak nejen báječné prázdniny, ale i dobrodružství, na jaké se jen tak nezapomíná.
 
 
 

Jeden deň v New Yorku

Je o dvoch 17- ročných sestier Jane a Roxany Ryanových, ktoré se jedného dňa vydávajú na bláznivú honičku ulicami, metrom a stokami Manhatanu. Upjatá ambiciózna perfekcinonistka Jane (Ashley Olsen) je pravým opakom své volnomyšlenkárskej sestry Roxy (Mary-Kate Olsen), ktorá hrá v rockovej kapele a väčšinu času tráví za školou. Jedného dňa se obe sestry vydajú do New Yorku, aby si splnily svoje sny. Jane se chce pokusiť získať štipendium na Oxford a Roxy zase plánuje preniknúť na natáčaní videoklipu skupiny Simple Plan a podstrčit producentom demonahrávku svojej kapely. Plány sestier sú však náhle ohrozené hneď z niekolkých strán - Roxy se náhodou dostane do ruky chip na vyrábanie pirátských kopií, po kterom ide tunajšia mafia a naviac ju prenasleduje šialený agent pre boj so záškoláctvom Max Lomax, ktorý sa fixne upnul na myšilenku, že musí vždy unikajúcu Roxy proste dostať. Behom honičky naviac obe dievčatá stretnú  pár zajímavých chlapcov :) a začíná im docházať, že stráviť pre zmenu po dlhej dobe deň spolu nemusí byť zase až tak nepríjemné...Avšak čo ich sny? Podarí sa im behom jedného dňa v New Yorku ich uskutočniť?

 

 

Jak byl dobyt západ

Dvojčatá Suzy a Jessica navštívia turistický ranč na Divokom Západe, ktorý
vlastní ich babička Natty. Tento ranč má málo platiacich navštevníkov a pokial by nebol nikto, kto by babičke pomohol, byla by nútena  predať tento ranč zlému rozvojáři Bartovi. Dvojčatá, ale náhodou nájdu starý denník svojej mŕtvej matky...  
 
 
 
 

Sestry v akcii

Zlodej, ktorý ukradol z múzea nádherný diamant, dostal dvojčatá Olsenovy do pěkného průšvihu. Nejenže ho musí usvědčit před soudem ale zároveň, aniž to vědí, nechtěně ukrývají uloupený skvost u sebe. Opravdový zmatek ale nastává ve chvíli, kdy FBI zařadí Mary-Kate a Ashley do programu ochrany svědků. V Americe není místečko, kde by někdo slavné dívky nepoznal a jim nezbývá než se vydat za novým domovem do daleké Austrálie! Naše blondýnky mají na nové škole spoustu obdivovatelů i kamarádek a... zabijáky v patách. A jak si s nimi poradí? To uvidíte v téhle super komedii plné, zlodějů, policajtů, surfingu a ztřeštěných nápadů.
 
 
 
 

Zábavná cesta a sladkých šestnásť

Taylor a Kylie Hunterové sú sladké 16- ročné dievčatá, ktoré práve získali vodičský preukaz. Po naštartovaní kabrioletu Mustang vyrážajú na svoju vôbec prvú jazdu a to priamo na Zimné olympijské hry v Utahu, kde sa pred nimi otvára cesta plná dobrodružstva, nových priateľov, skvelých chlapcov, ale tiež nečakaných prekážok. Dostanú sa Taylor a Kylie vôbec niekedy k svojmu cieľu na zasnežené zjazdovky v Deer Halley a na Big-air v Park City? Budú tam včas?
 
 
 

Vtedy v Ríme

Veci sú zbalené a nezostáva nič iné ako nastúpiť do lietadla smer Rím, kde čaká letná prax u legendárneho Dereka Hansona. Hanson je fascinujúci medzinárodný magnát, ktorý kráľuje mnohým odvetviam, začínajúc leteckými spoločnosťami a končiac špičkovou módou.

Charli a Leila sa snažia urobiť maximum preto, aby svojho šéfa zaujali a presvedčili o svojich kvalitách. Obklopené nádhernými pamiatkami, prostredím vzrušujúceho mesta a novými priateľmi si užívajú prázdninové dobrodružstvá za morom, na ktoré nikdy nezabudnú.


 
 
 
 

Otecko z billboardu

Mary-Kate a Ashley Olsenovci stvárňujú hlavné postavy v tejto šialenej, veselej, láskou okorenenej komédie, ktorá je plná bláznivých plánov a šokujúcich prekvapení. Dcéry sa rozhodnú nájsť pre svojho otca Maxa novú lásku, a tak namaľujú na Billboard v srdci Hollywoodu súkromnú reklamu.

Po niekoľkých katastrofálnych schôdzkach Max konečne stretne Brooke. Vyzerá to na lásku na prvý pohľad. Až na jednu prekážku. A tou je búrlivý "skejťák", ktorý je nielen synom Brook, ale tiež najväčším nepriateľom našich dvojčiat
 
 
 
 

Výlet do Paríža

Dvojčata Ally a Mel jedou navštívit svého dědečka, který je velvyslancem USA ve Francii. Obě si zamilují nejen Paříž, nýbrž i dva mladé Francouze. S nimi poznávají pařížské památky a zažívají zajímavé situace, například romantické rande na Eiffelovce. Mezitím mají problémy s policií a neustále se pokoušejí uniknout svému nudnému průvodci. Také se seznámí se slavnou modelkou Brigite a dohodí ji průvodci, aby se nevěnoval jen jim a ony si mohly vyrazit s klukama!

 

 

Výzva

Lizzie a Shane sa dostali do televíznej reality šou. Jedna je upätá a cieľavedomá, druhá voľnomyšlienkárska. Neznášajú sa, ale ak chcú vyhrať, musia sa naučiť spolupracovať.

Práve sa rozbieha nová televízna reality šou nazvaná Výzva, v ktorej mladí študenti podstupujú v exotickom prostredí rôzne skúšky, ktoré majú preveriť ich fyzickú a psychickú odolnosť. Hlavnými cenami sú exkluzívne štipendiá na prestížnych vysokých školách. Lizzie je ambiciózna a upätá.

Proti nej stojí jej pravý opak, dvojča Shane, slobodomyseľná vegetariánka so záľubou v meditáciách. Obe účinkujú v tej istej šou a obe hrajú o rovnakú cenu. Problém je však v tom, že obe sestry, ktoré boli po rozvode rodičov oddelené jedna od druhej, sa naozaj neznášajú, ba čo viac, nenávidia sa. Ale ak chcú zvíťaziť, musia sa naučiť ťahať za jeden povraz.

 
 
 
 
 
 

Ideme k babičke

Ked započuli od svojej osamelej a vystresovanej matky, že ich má plné zuby, tak dvojčata Julie a Sarah sa rozhodli dát mame oddych a odist na Vianoce k babičke. Tak si sbalily batohy a nastupily do autobusu, a tím začala odysea, ktorá ich najprv zaviedla do dodávky riadenú Royem Rogersem - posedlým vodičom Eddiem. Ked dopadol na Eddieho hlavu karatistický úder, boli dievčatá vydané na milost páru šťastne sezdaných zlodejov a nakonec stádu vydesených bežiacich koní. Naštastie Eddie narazil na mamku dvojčat, ktorá vedie jeho oblúbený obchodík, a spoločne stopujú zmiznuté dvojčata, ktoré zatial absolvujú svoju životnu jazdu.

Malé dohadzovačky

Diane žije v New Yorku a túži po svojej vlastnej rodine. Roger, velmi úspešný obchodník, má síce deväťročnú dcéru Alyssu, ale odchádza mu manželka. Jeden krát v lete se Roger spozná s Diane, ktorá má so sebou svoju oblúbenú Amandu. Ako skvelé je zistenie, že sú si Amanda a Alyssa podobné. Obidve začnú okamžite pracovať na svojom pláne - dať tých dvoch dospelých dohromady.
 

Trable, trable, tuplem trable

Pripravte sa na kúzla, čarodejnice, čarodeja a velkého dobrodružstva! Opäť je tu Halloween - nejdesivejší a zároveň nejzábavnější sviaetok jesene. Ale dvojčata Lynn a Kelly Farmerovy (Mary-Kate a Ashley Olsen) musia čelit ešte niečomu horšiemu.
 
Pripravte sa na kúzla, čarodejnice, čarodeja a velkého dobrodružstva! Opäť je tu Halloween - nejdesivejší a zároveň nejzábavnější sviaetok jesene. Ale dvojčata Lynn a Kelly Farmerovy (Mary-Kate a Ashley Olsen) musia čelit ešte niečomu horšiemu.
 
 
+ filmy kde hrali vedlajsie ulohy
-Malí rošťáci
-Charlieho anjeli (Na plný plyn),...
 
 
 
SERIÁLY
So little time (Tak málo času)
Full House (Plný dom)
Dve z jedného cesta (Two of a kind)
Mary-Kate a Ashley v akcii (Mary-Kate and Ashley in Action)= je to kreslené
In 7th Heaven (v Siedmom nebi)= vedlajšiu ulohu
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Olsen Twins

(Kikua, 26. 11. 2013 18:06)

thank you. ^^

Prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

(Sima, 4. 9. 2012 9:37)

Chcela by som stiahnut serial dve z jedneho cesta prre moju dcerku, neviete kde?? Plese

Re: Prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

(zuzka, 15. 11. 2012 15:32)

nonna ulosto tam mate nejake filmi napr vyzva zabavna cesta v tedy v rime golova vymena ...............

stiahla som si

(zuzik, 30. 10. 2012 16:15)

stiahla som si z ulosto sestry vlondine na bahamach golova vimena v parizi

Prozba

(trpazlik111, 4. 3. 2012 15:30)

Chcem sa opítať že kde sa daju tieto fylmi stiahnuť veľmi bi som ich chcela ak viete o niakej stranke píšte na nik trpazlik111 na keci dakujem

Re: Prozba

(nwm, 18. 8. 2012 9:10)

stiahnut to mozes na www.uloz.to

Pliss

(Luss, 5. 6. 2011 12:34)

Kolko majú rokov ?

Re: Pliss

(nik123, 23. 5. 2012 14:20)

Je to naozaj super!
Tie dvojički sú super!

Re: Pliss

(Saša, 23. 5. 2012 14:21)

to nevie nikto

ktorá je naj

(name, 12. 2. 2012 19:37)

Ktorá je podľa vás lepšia? Mary.Kate alebo Ashley

pre: Tá neznáma

(admin, 13. 7. 2011 21:52)

napr. www.cucaj.sk

Kde?

(Tá neznáma, 12. 7. 2011 13:59)

Kde sa to dá všetko stiahnuť?

Sme to aj my

(twinsky, 4. 3. 2011 18:46)

tak aj já mam dvojča a hrame vo filmoch ale nie v takych americkych chodievame do anglicka kady rok študujeme tam..... masmedialne komunikacié

pozdrav

(jolana , 28. 2. 2011 13:24)

ste najlepšie herečky ake poznám a mám vás veľmi rada

uuu

(sima, 26. 2. 2011 10:44)

ste super ako 2 klony je super divat sa na dvojcata a chcem sa s vamy stretnut a nika tiez

super

(nika, 26. 2. 2011 10:42)

ste super herecky a aj ja chcem svoje dvojca milujem filmi o dvojcatach a dvojcata ste super

baby

(Vaneska, 29. 1. 2011 11:19)

milujem vas dievcata ste super ja vas strasne mam rada najradsej zo vsetkyk milujem vaaaaaaaas damy